Witamy na stronie LEW ZOO, małej sieci sklepów zoologiczno-wędkarskich. Nasz  pierwszy sklep funkcjonuje od 1 czerwca 2011 roku. Duże zapotrzebowanie na rynku zoologicznym spowodowało, że w kwietniu 2012 roku otworzyliśmy nasz drugi sklep w Nowym Dworze Mazowieckim.  Posiadamy w swoim asortymencie szeroki wybór karm dla psów, kotów, gryzoni i wielu innych zwierząt. Posiadamy wiele środków do higieny naszych pupili w każdym przekroju cenowym. W naszych sklepach znajdziecie idealny prezeznt dla swoich milusińskich, posiadamy liczny asortyment zabawek i akcesorii niezbędnych w życiu codziennym naszych zwierzaków.

Wielbiciele akwarystyki znajdą u nas duży wybór rybek, roślin do akwarii, i innych akcesoriów akwarystycznych. Posiadamy również duży wybór środków potrzebnych do zakładania i utrzymywania akwarii.  Jako pasjonaci tej branży zajmujemy się zakładaniem akwarii nie tylko slodkowodnych ale również morskich i ich późniejszym serwisowaniem.

W naszych sklepach znajdziecie również olbrzymi wybór sprzętu oraz akcesoriów wędkarskich wielu znanych marek w świetnych cenach.

W przypadku indywidualnego zapotrzebowania klienta na produkt nie występujący w naszej ofercie, jesteśmy w stanie realizować takie zamówienia w miarę możliwości.

Na naszym rynku jesteśmy liderem w hodowli i różnorodności zwierząt egzotycznych.

Naszym klientom służymy fachową obsługą i poradą.

LEW ZOO dla nas to więcej niż pasja!!!